دولت آمریکا منشأ تروریسم سایبری است

سردار وحیدی:
 
وزیر دفاع در واکنش به اظهارات اخیر پانه‌تا وزیر دفاع آمریکا گفت: آمریکا منشأ تروریسم سایبری است و قصد دارد با فرافکنی و اتهام‌زنی زمینه را برای افزایش تحرکات تروریسم سایبری از سوی دولت آمریکا فراهم کند.سردار احمد وحیدی، از رژیم صهیونیستی بعنوان یکی از مصادیق بارز تروریسم سایبری یاد کرد و اظهار داشت: این رژیم با همکاری دولت آمریکا با برنامه‌ریزی و هدایت حملات سایبری تلاش می‌کنند از این طریق نیز کشورهای مستقل و مخالف سیاست‌های سلطه‌طلبانه آنان را تحت فشار قرار دهند.وزیر دفاع با بیان اینکه آنان تاکنون حملات سایبری متعددی را علیه جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ریزی و هدایت کردند، افزود: همانگونه که آنان در سایر برنامه شوم و ضدبشری علیه ملت ایران ناکام بودند در این بخش نیز حریف نبوغ و تیزهوشی فرزندان رشید ملت ایران در حوزه سایبری نخواهند شد.سردار وحیدی اقدامات پیشگیرانه و ایجاد آمادگی برای دفاع سایبری را از اصول بسیار مهم در حوزه پدافند غیرعامل ذکر کرد و افزود: راه‌اندازی جنگ سایبری نشان داد که نظام سلطه برای تداوم غارت و چپاول ملت‌ها و تأمین منافع نامشروع خود از هیچ اقدامی فروگذار نمی‌کنند، غافل از این‌که این اقدام بسان تیغ دولبی است که دست خودشان را نیز خواهد برید.

آمریکا و اسراییل حریف نبوغ ملت ایران در حوزه سایبری نمی‌شوند

سردار وحیدی:


سپاه نیوز: وزیر دفاع کشورمان در واکنش به اظهارات اخیر پانه‌تا وزیر دفاع آمریکا گفت: آمریکا منشأ تروریسم سایبری است و قصد دارد با فرافکنی و اتهام‌زنی زمینه را برای افزایش تحرکات تروریسم سایبری از سوی دولت آمریكا فراهم کند.
به گزارش سپاه نیوز به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار احمد وحیدی، از رژیم صهیونیستی بعنوان یکی از مصادیق بارز تروریسم سایبری یاد کرد و گفت: این رژیم با همکاری دولت آمریکا با برنامه‌ریزی و هدایت حملات سایبری تلاش می‌کنند از این طریق نیز کشورهای مستقل و مخالف سیاست‌های سلطه‌طلبانه آنان را تحت فشار قرار دهند.
وزیر دفاع با بیان اینکه آنان تاکنون حملات سایبری متعددی را علیه جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ریزی و هدایت کردند، گفت: همانگونه که آنان در سایر برنامه شوم و ضدبشری علیه ملت ایران ناکام بودند در این بخش نیز حریف نبوغ و تیزهوشی فرزندان رشید ملت ایران در حوزه سایبری نخواهند شد.
سردار وحیدی اقدامات پیشگیرانه و ایجاد آمادگی برای دفاع سایبری را از اصول بسیار مهم در حوزه پدافند غیرعامل ذکر کرد و افزود: راه‌اندازی جنگ سایبری نشان داد نظام سلطه برای تداوم غارت و چپاول ملت‌ها و تأمین منافع نامشروع خود از هیچ اقدامی فروگذار نمی‌کنند، غافل از اینکه این اقدام بسان تیغ دولبی است که دست خودشان را نیز خواهد برید.

بستن تنگه هرمز و تحریم ها ارتباطی با یکدیگر ندارند

سردار وحیدی در جمع خبرنگاران:


سپاه نیوز: وزیر دفاع در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا ایران در پاسخ تحریم‌ها تنگه هرمز را می‌بندد یا خیر گفت: این دو موضوع ربطی به هم ندارند و کاملا از هم مجزا هستند.
به گزارش سپاه نیوز؛ سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه همایش گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل در جمع خبرنگاران در پاسخ سوالی مبنی بر اینکه آیا ایران در پاسخ تحریم‌ها تنگه هرمز را می‌بندد یا خیر گفت: این دو موضوع ربطی به هم ندارند و کاملا از هم مجزا هستند.
وی افزود: تحریم‌های امروز ناعادلانه است اما برای ما باعث ایجاد توانمندی رو به جلو و خوبی شده است. ما به اندازه کافی قدرتمند هستیم و می‌توانیم با قدرت از این تحریم‌ها عبور کنیم.
وزیر دفاع در خصوص نقش رسانه‌ها در پدافند غیرعامل اظهار داشت: رسانه‌ها به جهت فرهنگ‌سازی، تولید فکر و اندیشه در جامعه و به لحاظ آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی نقش مهمی در پدافند غیرعامل دارند.
سردار وحیدی در پایان تاکید کرد: رسانه‌ها خود یکی از موضوعات اصلی پدافند غیرعامل هستند و آنچه باید در هر حوزه‌ای پایدار باشد فعالیت‌های رسانه‌ای است.

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو